Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Життя У Львові завтра відкриють магазини з одягом та взуттям | Йдемо на...

У Львові завтра відкриють магазини з одягом та взуттям | Йдемо на закупи?

З 15 травня у Львові відкриють магазини з одягом та взуттям, які мають прямий вихід на вулицю. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС 14 травня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Telegram.

Так, за рішенням комісії з 15 травня у Львові відкриють усі візові центри, дозволять продаж одягу, білизни і взуття в магазинах, що мають прямий вихід на вулицю, та відновлять роботу непродовольчі ринки.

Магазини з одягом, які розташовані у торгових центрах, запрацюють з 18 травня. Тоді ж планують відновити роботу міських поліклінік, в яких ще з березня перестали планово приймати пацієнтів.

«Але всі ці заклади зобов’язані працювати за відповідними протоколами. Якщо зафіксуємо порушення – штраф і закриття», – написав Садовий.

Під час брифінгу після засідання комісії ТЕБ і НС Садовий також повідомив, що курсування громадського транспорту у місті планують відновити з 22 травня.

«Сьогодні громадський транспорт заборонений у всіх містах України, є тільки спецтранспорт, який дає можливість для людей доїжджати на роботу. Ми звертались до уряду і так виглядає що громадський транспорт відновить роботу з 22 травня. Якщо це стане можливим в Україні, то ми приймемо таке рішення у Львові», – прокоментував ситуацію Садовий.

За словами мера, пільговий проїзд у транспорті будуть відновлювати поступово: спочатку для учасників бойових дій, а вже після завершення карантину – для пенсіонерів.

Зазначимо також, що з п’ятниці, 15 травня послаблення карантину розпочнеться у всій Львівській області.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/u_lvovi_vidkrivayut_chastinu_magaziniv_z_odyagom_i_vzuttyam_n1502193

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments