Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львів У Львові заборонили нове будівництво | Мікрорайон Під Голоском

У Львові заборонили нове будівництво | Мікрорайон Під Голоском

Заборона триватиме до вирішення питань з інфраструктурою та будівництвом закладів освіти в районі. Пише zaxid.net

Виконком Львівської міської ради тимчасово не видаватиме містобудівні умови і обмеження на нове будівництво у мікрорайоні «Під Голоском». Таке рішення виконком прийняв під час засідання 29 травня через критичну ситуацію з інфраструктурою в цьому районі.

Згідно із рішенням виконкому, мерія тимчасово не видаватиме містобудівні умови і обмеження на нове будівництво у мікрорайоні Під Голоском та перестане вносити зміни у детальний план території (ДПТ) цього району. Зазначимо, що саме внесення змін у детальний план цієї території дозволяли передбачати нові ділянки під будівництво.

Заборона на нове будівництво у районі Під Голоском триватиме доти, доки мерія не затвердить єдиний ДПТ для цілого району і не внесе зміни у зонінг. За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, управління архітектури та урбаністики ЛМР має підготувати комплексні зміни до зонінгу Шевченківського району, які передбачатимуть покращання соціальної, рекреаційної, спортивної та інженерно-транспортної інфраструктури житлового району Під Голоском.

Зубач також повідомив, що наступного тижня будівельна компанія «Нова оселя» почне будувати новий виїзд з мікрорайону на вул. Варшавську. Ще одну дорогу планує збудувати компанія «Ріел».

Мікрорайон Під Голоском розташований у Шевченківському районі міста. Загальна площа мікрорайону – 168 гектарів. Протягом останніх років цей район активно розбудується багатоповерхівками. Забудовники отримують нові ділянки під будівництво завдяки внесенню змін в затверджений ще у 2013 році детальний план території «Під Голоском».

Мешканці району постійно скаржаться на занадто щільну забудову, відсутність шкіл і садочків, а також відсутність транспортної і спортивної інфраструктури та зелених зон. Також мешканці скаржаться, що забудовники не виконують своїх зобов’язань щодо будівництва освітніх закладів та прокладання нових доріг.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://zaxid.net/u_miykrorayoni_pid_goloskom_u_lvovi_zaboronili_nove_budivnitstvo_n1502874

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments