Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів У Львові врятували чотирьох лисенят | Їх використовували як приманку

У Львові врятували чотирьох лисенят | Їх використовували як приманку

В неділю, 31 травня, львівські волонтери врятували чотирьох лисенят від жахливої смерті – їх хотіли відправити на «притравку».

Як повідомив зоозахисник та співзасновник Домівки Орест Залипський, вже сьогодні, 1 червня, малюки мали стати притравкою – тренажером для вбивства.

«Але їм пощастило, бо Андріані Байло і Усті Бойко вдалося їх вирвати прямо з лап смерті… Але скільки таких лисенят, про яких ми не знаємо, конають в страшних муках, поки ми чекаємо прийняття законопроєкту  #2232ПротиПритравки», – обурився Орест Залипський.

Наразі лисенята перебувають в Домівці врятованих тварин, що в парку «Знесіння» у Львові. Ними опікують волонтери, тож життю малюків більше нічого не загрожує.

лисенята

лисички

вольєр

До слова, притравочні (дослідні) мисливські станції — спеціальні стаціонарні місця для притравки і навчання мисливських собак. Як притравка використовуються дикі тварини, що містяться на цих станціях — вовки, лисиці, кабани, ведмеді, борсуки та інші. На притравочних станціях грубо порушуються права диких тварин – звірям виривають ікла та кігті, тоді спускають на них собак. Рани тварин заліковують і потім знову випускають до собак, поки ті не вб’ють дику тварину.

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments