Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Відео У Львові волонтерка облила себе бензином та погрожує підпалом

У Львові волонтерка облила себе бензином та погрожує підпалом

Жінка заявила, що  на її брата сфабрикували кримінальну справу.

Відома у Львові волонтер Олена Живко вчинила спробу самопідпалу, обливши себе бензином. Причина її дій – нібито тиск поліції на жінку та її родину. Як повідомляє «Варта-1», Живко облила себе бензином просто посеред вулиці, однак їй не дали себе підпалити.

В подальшому волонтерка разом з ветеранами АТО під Галицьким районним судом вимагала уваги Авакова, оскільки, за її словами, керівництво поліції Львівщини чинить тиск на неї та членів її родини. Зокрема, жінка заявила, що  на її брата сфабрикували кримінальну справу. Родича Живко затримали саме тоді, коли він віз тяжкохворого батька на операцію. Сьогодні брата волонтерки допитували у суді, тому вона хотіла привернути увагу до події.

zbory

polizia

34-річна Олена Живко – волонтер та керівниця ГО «Об’єднання добровольців».

У грудні минулого року Живко взяла участь в акції активістів та добровольців, які зірвали сесію Львівської міськради через публікацію у місцевому ЗМІ щодо «львівських тітушок».

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

Джерело 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments