Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Кримінал У Львові водія відсторонили від роботи, бо він вигнав з маршрутки літню...

У Львові водія відсторонили від роботи, бо він вигнав з маршрутки літню жінку

Літня жінка не мала змоги заплатити за проїзд і водій грубо намагався виштовхнути її із салону.

У Львові водія автобуса №40, який накинувся на старшу жінку за те, що вона не заплатила за проїзд, відсторонили від роботи до з’ясування всіх обставин. Про це пише Твоє місто.

Водій стверджує, що пасажирка некоректно висловилася щодо нього, чим і спровокувала його на такі дії. Після з’ясування обставин інциденту в АТП №1 мають прийняти рішення щодо подальшої роботи водія.

В АТП також додали, що при виявленні пасажира, який не платить за проїзд, згідно з правилами, водій має викликати поліцію.

Одна із пасажирок цього маршруту запевнила, що старша жінка не проявляла агресії, навіть нічого не сказала, коли водій виштовхував її з салону. Пасажири заступилися за жінку і заплатили за проїзд. Вони також обурилися, що водій запускав в автобус тих, хто був без масок, щоб заробити кошти, а на стареньку жінку накинувся ледь не з кулаками.

Переглянути відео інциденту можна за посиланням.

В АТП №1 визнали, що застосування фізичної сили є неприпустимим.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vodiya_avtobusa_yakyy_nakynuvsya_za_litnyu_zhinku_yaka_ne_zaplatyla_za_proizd_vidstoronyly_vid_roboty_110099.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments