Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Відео У Львові відновлюють роботу дитячі садочки | Але є певні обмеження

У Львові відновлюють роботу дитячі садочки | Але є певні обмеження

Сьогодні, 17 липня, після чотирьохмісячної перерви у Львові відкрили дитсадки. Поки що  вони працюють за особливим режимом.

Як повідомляє lviv.vgorode.ua перед входом до закладу усім дітлахам роблять температурний скринінг, повторюючи його що три години. Якщо температура в дитини підніметься впродовж дня, то батьки зобов’язані її оперативно забрати додому. Окрім того, мамам і татам батькам заходити у садочок, а приводити малят можна з 8:30 до 10:00.

Робота в групах організована таким чином, аби діти якомога більше перебували на свіжому повітрі. Працівники зазначають, що найважче буде вихованцям пояснити, що таке соціальна дистанція та навіщо її дотримуватись. Масками користуються лише працівники дитсадків.

У перший день після карантину дітей в садочки привели небагато. У міському управлінні освіти прогнозують, що через те, що зараз літо, садочки будуть наповнені лише на 30-40%.

Нагадаємо, на Львівщині, через послаблення карантину, дозволили відновити роботу дитячим садочкам. В області запрацюють дитсадки та заклади культури, окрім театрів та кінотеатрів.

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1124255-babusi-vidikhajte-u-lvovi-vidkrili-ditsadki\

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments