Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Життя У Львові відновлює роботу ТРЦ King Cross Leopolis

У Львові відновлює роботу ТРЦ King Cross Leopolis

Торгово-розважальний центр King Cross Leopolis оголосив про відновлення роботи торгової галереї з 11 травня. Це єдиний львівський ТРЦ, який відкриє магазини з одягом та взуттям, бо формально він розташований за межами Львова, на території села Сокільники.

За даними zaxid.net, 11 травня у ТРЦ King Cross Leopolis відчиняться магазини з одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для дому, магазини з іграшками та дитячими товарами, спортивним спорядженням, книгарня. Водночас розважальну зону та ресторани наразі не відкриватимуть.

«Кабінет Міністрів і ЛОДА послабили карантинні обмеження – з 11 травня дозволена торгівля непродовольчими товарами у торгових центрах. Це означає, що магазини у ТРЦ King Cross Leopolis знову відчинять свої двері!», – повідомили у ТРЦ.

У ТРЦ зазначили, що розмістять по території комплексу стійки з дезінфекторами, а на вході всі відвідувачі проходитимуть температурний контроль.

Нагадаємо, що послаблення карантину на рівні держави розпочнеться з понеділка, 11 травня. Комісія з надзвичайних ситуацій у Львівській області під час засідання 8 травня прийняла рішення про послаблення карантину, зокрема, відкриття усіх непродовольчих магазинів в області за умов дотримання правил карантину. Натомість у Львові прийняли рішення відновити діяльність лише частини крамниць і наразі не відкривати магазини з одягом та взуттям.

Оскільки центр King Cross Leopolis розташований поза межами Львова у селі Сокільники, то не підпорядковується рішенням Львівської міськради.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/trts_king_cross_leopolis_ogolosiv_pro_vidnovlennya_roboti_z_ponedilka_n1502025

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments