П’ятниця, 16 Квітня, 2021
додому Львів У Львові вантажівка застрягла у водоймі, в яку скидала сміття

У Львові вантажівка застрягла у водоймі, в яку скидала сміття

У Львові водій вантажівки вирішив скинути будівельне сміття у забороненому місці. Однак після вивантаження кузова машина застрягла і не могла виїхати. Очевидці викликали патрульних, які оштрафували водія і допомогли рушити з місця.

Випадок трапився в понеділок, 13 квітня, на вулиці Шевченка.

«Патрульні 4 батальйону отримали виклик від небайдужого, який став очевидцем, як на вулиці Шевченка невідомий скидає сміття. 48-річний мешканець Львівщини привіз будівельні та інші відходи, зокрема, тирсу та гілля. Усе це він скидав у водойму», — розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова.

Однак вантажівка САЗ 3507 застрягла. Патрульні знайшли інший автомобіль, який витягнув самоскид.

На основі: https://zaxid.net/news/вантажівка в ямі

Як уточнили ZAXID.NET у патрульній поліції, скидування сміття було зафіксоване на вул. Шевченка, 327 біля повороту на Рясне-2. Недалеко від цього місця розташовані офіси, тож цей випадок помітили й вчасно викликали правоохоронців.

На порушника склали протокол за ч. 1 ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері доброустрою населених пунктів, правил доброустрою територій населених пунктів).

За порушення пункту 20.1.1 (самовільне скидання всіх видів відходів, ґрунту тощо у невідведених для цього місцях) ухвали ЛМР «Про правила доброустрою м.Львова» адмінкомісія при районній адміністрації може накласти на порушника штраф від 340 до 1360 гривень.

На основі: https://zaxid.net/news/

Most Popular

Recent Comments