Неділя, 29 Травня, 2022
додому Львів У Львові в черговий раз дозволили послабити карантин | Що можна вже...

У Львові в черговий раз дозволили послабити карантин | Що можна вже сьогодні?

Станом на сьогодні, 6 липня, Львівській області дозволили послабити карантин вперше за декілька тижнів.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я. Про це пише lviv1256.

Завантаженість ліжкомісць на Львівщині становить 43,04%, охоплення тестування на 100 тисяч населення становить 108,66 при нормі не менше 24, відсоток виявлення нових випадків – 10,92%.

статистика

Через невідповідність критеріям пом’якшення карантину Київ, а також Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська області не можуть скасовувати обмеження.

На Львівщині дозволили проводити масові релігійні заходи, роботу готелів, спортивних центрів та закладів харчування. Участь у релігійних заходах можна брати, якщо на території може перебувати одна людина на 5 кв. м.

Послаблювати карантин надалі обіцяють поетапно: кожні сім днів комісія збиратиметься, аби дозволити роботу тим чи іншим підприємцям.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 797 ПЛР-тестів, з них 105 — позитивні. Серед них львів`ян — 64. Загалом в роботу взяли 450 проб, залишок у холодильнику — 59 проб.

Нагадаємо, комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 7 липня. Відтак уже сьогодні, 7 липня, відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС, на якій розглянуть послаблення карантинних обмежень.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://lviv1256.com/news/moz-dozvolyv-poslabyty-karantyn-na-l-vivshchyni/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments