Субота, 22 Січня, 2022
додому Львів У Львові у парку "Залізна вода" відновлять джерело з бюветом

У Львові у парку “Залізна вода” відновлять джерело з бюветом

Проєкт реконструкції джерела з бюветом переміг на щорічному конкурсі «Благоустрій джерел Львова 2019».

У парку «Залізна вода» у Львові почали відновлювати благоустрій довкола джерела з бюветом «Паща лева». Про це повідомили в управлінні екології ЛМР. Про це пише Твоє місто.

Проєкт реконструкції території виготовили в Urbanideas. Наразі голову лева зберігають у підрядника, натомість саму територію біля джерела зроблять безбар’єрною, джерело інтегрують у природний рельєф схилу, територію озеленять, а також облаштують монолітну підпірну стінку.

Додатково біля джерела облаштують два садові дивани.

Проєкт реконструкції джерела з бюветом переміг на щорічному конкурсі «Благоустрій джерел Львова 2019». Загалом ремонт у парку залізна вода коштує 27 млн грн. Його почали ще торік. Відповідно до проекту, який розробила Науково-виробнича фірма «Рутенія», у парку має з’явитися два дитячі майданчики, майданчики для вигулу собак та гри в петанк, низка майданчиків для пікніків та п’ять оглядових. Також там має побільшати озеленення та клумб. Доріжки замостять бетонною тротуарною плиткою та гранітним відсівом.

Парк «Залізна вода» розташований між вулицями Мишуги, Стуса, Кибальчича, Тернопільська, Ярославенка і Мушака. З 1984 року він є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_parku_zalizna_voda_vidnovlyat_dzherelo_z_byuvetom_pashcha_leva_110484.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments