Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Життя У Львові суттєво покращилась якість повітря

У Львові суттєво покращилась якість повітря

Карантинні заходи покращують якість повітря. Такі результати оцінки якості повітря за перший квартал 2020 року проведені хімічною лабораторією комунальним підприємством «Адміністративно-технічне управління».

За даними lviv.vgorode.ua, про це заявили в управлінні екології та природних ресурсів.

«В порівнянні з відповідним періодом 2019 року ступінь забруднення атмосферного повітря на перехрестях вулиць м. Львова (на момент карантину) помітно знизився, найменша динаміка до 2%, найбільша — до 63%. Це пояснюється обмеженою роботою міського та приватного автотранспорту, який є основним забрудником атмосферного повітря у місті. А також свідчить про дотримання умов карантину львів’янами.

«Так, на перехресті вул. Шевченка — вул. Левандівська ступінь забруднення атмосферного повітря знизився на 81%, оскільки до відсутності руху транспорту додаються ремонтні роботи. Натомість на перехресті вул. Городоцька — вул. Ряшівська ступінь забруднення залишився практично незмінним. Така ситуація пояснюється інтенсивнішим потоком приватного автотранспорту з приміських зон, за рахунок відсутності громадського транспорту», — йдеться у повідомленні.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1114074-karantin-u-pomich-u-lvovi-suttjevo-ochistilosja-povitrja-

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments