П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів У Львові справжня весна | Місто заквітчали різнобарвними композиціями

У Львові справжня весна | Місто заквітчали різнобарвними композиціями

У розпалі весни у Львові в кожному районі міста традиційно розпочали облаштовувати квіткові композиції. Таким чином місто висадило квіткові клумби та квітковий годинник на пл. Митна, встановили композицію «Пасхальний кошик» біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що на вул. Личаківська, 175, цвітуть братчики в композиціях на пр. Свободи, на пл. Ринок, біля церкви св. Юра та ін.

«З початком весни ми висаджуємо квіти у місті. Зокрема мешканці Львова вже можуть милуватися квітковими композиція на пр. Свободи, милуватися квітковим годинником на пл. Митна, гарними клумбами біля фонтану на цій же площі. Це піднімає настрій, підбадьорює і надихає на свята, які нас чекають.

Однак, з огляду на час карантину, я рекомендую усім, хто хоче насолодитися цією красою, все ж таки, дотримуватися правил карантину, дотримуватися дистанції, бути в масках, щоб милуючись нашими квітами, не забувати про правила безпеки”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

великодні квіти

квіти

композиції львова

квіткові композиції

великодні композиції

квіткові клумби

проспект шевченка

шептицький

На основі: http://lviv1256.com/

Avatar
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments