Неділя, 29 Травня, 2022
додому Львів У Львові прогнозують нашестя кліщів, комарів та інших шкідливих комах

У Львові прогнозують нашестя кліщів, комарів та інших шкідливих комах

Цьогоріч у Львові суттєво побільшає комарів, кліщів та інших шкідливих комах. Про це повідомили у Департаменті містобудування Львівської міськради. 

«Прогнозуємо, що цьогоріч кліщів і комарів буде досить багато. За це маємо «подякувати» паліям трави та сухостою в області. Вони настільки розбалансували екосистему, що кількість пташок, які поїдають кліщів і комарів, стрімко зменшується. А отже, стрімко зростає кількість комах-шкідників», — йдеться у повідомленні.

Акарицидну обробку львівських парків розпочали проводити ще минулого тижня. Утім комунальники обробляють лише основні доріжки — захоплюють по два метри обабіч алей. Чому не всю територію парків? Тому, що боротьба з кліщами вбиває не лише кліщів, а й усіх абсолютно комах.

«Обробці підлягатимуть дитячі майданчики та території, які прилягають до доріжок та паркових лав. Відповідно до рекомендацій Державної установи Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України, препарат має спрямовану дію виключно на паразитів і не є шкідливим для людей та тварин. Однак, управління екології та природних ресурсів рекомендує та просить утриматись від відвідування згаданих парків (в тому числі вигулу собак) протягом 72 годин з моменту обробки», — йдеться у повідомленні.

Most Popular

Recent Comments