Субота, 22 Січня, 2022
додому Кримінал У Львові помер чоловік з пересадженою підшлунковою - не прижилося

У Львові помер чоловік з пересадженою підшлунковою – не прижилося

У Львові помер пацієнт, якому вперше в Україні пересадили підшлункову залозу. Ця операція вважається однією з найскладніших.

Про це повідомляє   Znaj.ua

Так, стало відомо, що у Львові помер пацієнт, якому напередодні пересадили підшлункову залозу.

“Ми змушені повідомити дуже сумну звістку: на жаль, Андрій, наш пацієнт із пересадженою підшлунковою залозою, помер… Це величезна втрата не лише для його рідних, а і для усього нашого колективу та тих, хто вболівав і переживав за чоловіка”, – зазначається у повідомленні.

У останні дні лікарі буквально жили з ним у реанімації. Лікарі намагалися стабілізувати стан пацієнта, але безуспішно. За словами лікарів тривалий час його стан дійсно був стабільним, нирка починала працювати, підшлункова залоза також. Але, на жаль, потім показники стрімко погіршилися, судини затромбувалися і ані операція, ані подальша реанімація уже не мали ефекту.

”Трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів. Світова статистика говорить про те, що кожен третій пацієнт після такої операції не виживає, у той час як два інші отримують шанс жити повноцінно”, – сказано у повідомленні.

Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments