Четвер, 20 Січня, 2022
додому Життя У Львові подешевшає гаряча вода

У Львові подешевшає гаряча вода

Опалення у Львові через теплу погоду вимкнули 8 квітня.

Як повідомляє tvoemisto.tv у Львові знову подешевшає вартість опалення та гарячої води. Зниження тарифів «Львівобленерго» та «Залізничтеплоенерго» погодили на засіданні виконкому ЛМР сьогодні, 30 квітня.

За словами заступниці міського голови з питань ЖКГ Ірини Маруняк, тепло подешевшає на 45%, а гаряча вода – на 37%. Суми у платіжках львів’ян мали б зменшитись приблизно на 200 грн.

Це пов’язано з тим, що «Нафтогаз» розрахував вартість газу для населення за квітень, і вона є на 15% меншою, ніж у березні.

ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» мають перерахувати платіжки за теплову енергію, опалення та гарячу воду для населення та бюджетних установ, а нестачу коштів має покрити департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, що Кабмін скасував граничні ціни на тепло і гарячу воду, тож тарифи тепер можуть бути ринковими. Опалення у Львові через теплу погоду вимкнули 8 квітня.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_znovu_podeshevshaie_teplo_i_garyacha_voda_109029.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments