Субота, 21 Травня, 2022
додому Львів У Львові почнуться зйомки фільму про Кузьму Скрябіна

У Львові почнуться зйомки фільму про Кузьму Скрябіна

Зйомки фільму за романом Кузьми Скрябіна “Я, „Побєда“ і Берлін” розпочнуть у Львові вже у липні. На зустрічі з мером міста знімальна група обговорила можливість будівництва спеціального знімального павільйону, йдеться у повідомленні пресслужби Львівської міськради.

«Зараз у Львові є нові цікаві локації, які ще не заявлені в фільмах. Ми будемо тут навіть змінами берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспільноти раніше незвідані локації», — розповів кінооператор Дмитро Недря.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року було розпочато виробництво фільму «Я, „Побєда“ і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна. Державна підтримка стрічки складає 27 млн грн — 75% загальної вартості виробництва фільму. Фільм зніматимуть у Львові та Львівській області.

Кінопроєкт комедії «Я, „Побєда“ і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми, зазначається у повідомленні.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvovi-rozpochnut-zjomky-filmu-za-romanom-kuzmy-skryabina/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments