П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Життя У Львові почнуть тестування населення на антитіла

У Львові почнуть тестування населення на антитіла

Як повідомляє dyvys.info на Львівщині зафіксували ще 34 випадки коронавірусу за минулу добу, що на 21 більше, ніж за попередню.

Про це повідомляє пресцентр Львівської мерії.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, це вже вдруге зафіксовано такий стрімкий ріст, але загалом статистика збільшення за добу становить в межах 5−10%. За рішенням уряду, у місті також будуть проводити масове тестування на виявлення антитіл. Наразі ж працюють три лабораторії, які проводять ПЛР-тестування.

«Дані не дуже добрі на ранок: з тих тестувань, які провели вчора, а це 252 тестування, ми маємо 34 позитивні ПЛР. Це, фактично, такий другий великий результат за час тестування у Львові. Ми раніше мали рекорд — 37 позитивних тестів за добу, а сьогодні маємо 34. Чим більше аналізів приходить у лабораторію, тим більше вони роблять. Це трохи бентежить, бо вчора у нас було 13. Але це у межах норми — від 5 до 10% росту на добу», – відзначив Андрій Садовий.

За словами мера, обласна лабораторія сама розподіляє ті тести ще на лабораторію на вул. Зеленій і у військовий госпіталь. Вони опрацьовують усі аналізи, які приходять протягом дня.

«Якщо треба збільшити (кількість тестувань – ред.) — будемо збільшувати. Зараз уряд готує програму, і ми у себе також будемо запускати, — це тестування на антитіла. Це вже буде масове тестування великої кількості людей, щоб визначити, чи має людина природній імунітет. Бо багато людей справді перехворіли, ми маємо випадки, коли у сім`ях чоловік хворий, а дружина — ні, чи навпаки», — додав міський голова.

Нагадаємо, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 405 випадків інфікування коронавірусом, з них 13 — летальні. 66 пацієнтів одужало.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі:  https://dyvys.info/2020/04/29/u-lvovi-nezabarom-zapustyat-testuvannya-na-antytila/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments