Субота, 18 Вересня, 2021
додому Життя У Львові почнеться будівництво сміттєпереробного заводу

У Львові почнеться будівництво сміттєпереробного заводу

Як повідомляє zaxid.net, львівський окружний адміністративний суд закрив провадження щодо визнання незаконним рішення про будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій. Відповідне рішення суд ухвалив 22 квітня, повідомили в ЛКП «Зелене місто».

Львівський окружний адміністративний суд своєю ухвалою закрив провадження про визнання протиправним рішення виконавчого комітету ЛМР про затвердження містобудівних умов та обмежень для будівництва сміттєпереробного комплексу. Разом із тим суд скасував заходи забезпечення позову, зокрема, призупинення дії рішення виконавчого комітету.

«Таким чином підстав для обмеження дії містобудівних умов та обмежень. Таке рішення обумовлене тим, що суд не встановив порушень прав позивача, необхідних для захисту в порядку адміністративного судочинства», – повідомили в ЛКП «Зелене місто».

Нагадаємо, 29 січня цього року Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу щодо призупинення рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень на будівництво сміттєпереробного комплексу. 8 квітня апеляційний суд залишив цю ухвалу без змін. Тепер ця ухвала скасована.

У ЛКП «Зелене місто» повідомили, що наразі тривають підготовчі роботи до будівництва сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій.

Нагадаємо, що почати будівництво сміттєпереробного заводу біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13 мають у 2020 році. Проект сміттєпереробного заводу пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок. Потужність майбутнього заводу, яка має забезпечити потреби міста — 240 тис. тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Частка залишкових відходів у цьому комплексі становитиме не менше 30%.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/sud_ostatochno_dozvoliv_budivnitstvo_smittyepererobnogo_zavodu_u_lvovi_n1501273

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments