П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Кримінал У Львові почали демонтувати історичну віллу | Власниця - дружина Дубневича

У Львові почали демонтувати історичну віллу | Власниця – дружина Дубневича

У Львові самовільно почали розбирати верхню частину вілли на вул. Коновальця, 110. Про це повідомив член львівського осередку Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Богдан Зятик. Про це пише Твоє Місто.

Пізніше на місце виїхав заступник міського голови Львова та голова адмінкомісії Андрій Москаленко та заявив, що роботи ведуть незаконно.

«Це була одна з впізнаваних історичних віл в місті. Її почали розбирати попри зоборону від районної адміністрації», – сказав він.

вілла

будівля

На місці працює кілька робітників, водночас територія вілли закрита. Сюди повторно скерують на перевірку міську інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Також вчора склали акт про припинення робіт.

За словами заступника міського голови, проєкт на погодження не надавали, а, отже, роботи є несанкціонованими.

Як ідеться в акті-попередженні Франківської районної адмінітсрації, власницею будівлі є Наталія Дубневич, дружина нардепа Ярослава Дубневича. 9 червня вона отримала акт про те, що вона недотрималась умов декларації про початок будівельних робіт й просили припинити роботи.

акт

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_rozbyrayut_dah_villy_na_konovaltsya_foto_110348.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments