П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Відео У Львові побили журналістів | Напад стався в салоні краси в центрі...

У Львові побили журналістів | Напад стався в салоні краси в центрі міста

Вчора, 13 травня, у львівському салоні краси напали на журналістів ТРК Перший Західний. Про це повідомляє Діло.

Журналісти прийшли перевірити, чи дотримуються заклади правил карантину. У салоні краси “Glamour” на цей час перебувало одинадцять людей.

Коли персонал побачив камери, відреагував досить агресивно. Знімальній групі довелось викликати поліцію. Слід зауважити, що журналісти не порушували закону, а заклади вибирали випадково.

Про інцидент розповіла кореспондентка Ксенія Павлишин.

“Ми отримали завдання і пішли знімати сюжет про те, чи салони краси дотримуються протокольних правил в умовах послабленого карантину. Салони краси обирали рандомно: йшли по центральній частині міста і заходили в ті, які траплялися на шляху. Зауважу, що це тема, яка сьогодні має неабиякий суспільно важливий інтерес. В одному з салонів краси, в які ми зайшли, спершу нам сказали, що власниці поки немає – буде за 15 хвилин. Ми з розумінням погодились прийти пізніше. Хоча за законом мали право знімати без будь-яких згод, оскільки перукарня – це місце громадське! Повернулися туди за пів години. Ясно, що нам не зраділи. В залі перебували одинадцять осіб: 6 працівників салону і 5 клієнтів. Перукарі працювали без рукавичок, в приспущених з носа масках”, – пише вона.

Posted by Ksenya Pavlishin on Wednesday, May 13, 2020

Posted by Ksenya Pavlishin on Wednesday, May 13, 2020

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvivskomu-saloni-krasy-napaly-na-zhurnalistiv-video/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments