Неділя, 28 Листопада, 2021
додому Діти У Львові планують провести курси для вчителів з дистанційного навчання

У Львові планують провести курси для вчителів з дистанційного навчання

На Львівщині вчителі готуються до дистанційного навчання. Адже незрозуміло скільки часу Україна проведе ще на карантині, проте у місті вже розглядають різні варіанти навчання в умовах пандемії.  Про це повідомляє інформаційний портал znaj.ua.

Директорка управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла, що незабаром вчителі будуть проходити курси підвищення кваліфікації. Зараз адміністрація напрацьовує різні моделі проведення освітнього процесу.

школа

Зоряна Довганик каже, що до традиційної системи навчання львівські школи не повернуться. Тому вони наразі докладають зусиль, щоб навчити вчителів працювати за нових умов, коли дні навчання офлайн будуть чергуватись із навчанням онлайн. Такі курси з підвищення кваліфікації для вчителів розпочнуться вже після 20 липня.

Без уваги не залишаться й вчителі початкової школи. Для них теж передбачено навчання, щоправда, в режимі офлайн. Курси для них будуть проводити в невеликих групах у навчально-методичному центрі.

“До прикладу, ми плануємо, що учні 11 класів будуть більшість часу навчатись дистанційно, а от першачки мали б почати навчання офлайн, адже вони не знають, що таке школа, ніколи не працювали в класі, ніколи не бачили свого вчителя”, – розповіла Зоряна Довганик.

Очільниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик додала, що в школах з 1 вересня будуть дотримуватися усіх необхідних санітарних норм, щоб зробити навчальний процес безпечним.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://lviv.znaj.ua/322859-lvivski-vchiteli-rizikuyut-zalishitisya-v-porozhnih-klasah-shcho-chekaye-shkoli-galichini-z-1-veresnya

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments