Четвер, 20 Січня, 2022
додому Життя У Львові патрульні затримали злочинців, які відбирали телефони на вулицях

У Львові патрульні затримали злочинців, які відбирали телефони на вулицях

Вчора, близько 14-ї години, екіпаж патрульної поліції 3 батальйону на вулиці Петлюри, звернув увагу на двох підозрілих осіб, які збігалися з орієнтуванням по вчорашньому грабежу.

Вчора, 2 травня, о 16-й годині на вулиці Любінській, двоє невідомих чоловіків відкрито заволоділи телефоном у заявника. За даними dyvys.info, потерпілий запам’ятав невідомих та чітко надав їхній опис, повідомили у патрульній поліції.

Вгледівши службовий автомобіль, чоловіки запанікували, різко змінили напрямок руху, пришвидшили хід та намагались заховатися у дворах будинків.

Патрульні наздогнали їх та повідомили причину зупинки. Спочатку вони усе заперечували, однак згодом підтвердили, що дійсно, вчора мали конфлікт з перехожим за раніше вказаною адресою, однак про зникнення телефону їм нічого невідомо.

Згідно з базами даних МВС обидва громадянина в різний період притягались до відповідальності за вчинення крадіжок, грабежу та зберігання наркотичних речовин.

30 та 31-річних чоловіків супроводили у Залізничний відділ поліції для з’ясування всіх обставин події.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dyvys.info/2020/05/03/napaly-i-vidibraly-telefon-u-lvovi-patrulni-zatrymaly-zlochyntsiv/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments