Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Львів У Львові на території Голосківсього кладовище збудують крематорій

У Львові на території Голосківсього кладовище збудують крематорій

Львівська міська рада проведе всеукраїнський архітектурний конкурс на будівництво крематорію на території Голосківського кладовища. За даними zaxid.net, таке рішення погодив виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 24 квітня.

Як повідомив керівник міського управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев, міська рада оголосить всеукраїнський архітектурний конкурс на проєкт будівлі крематорію. Управління архітектури складе скласти технічне завдання і сформує конкурсне журі.

«Цей крематорій має бути будівля з точки зору естетики і фунціоналу досконала, бо ми проводжаємо людей в останню дорогу», – підтримав рішення виконкому міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що крематорій планують побудувати на території Голосківського кладовища. Для цього міська рада планує виділити земельну ділянку площею 2,2 га. У комплексі з крематорієм збудують зал прощання, капличку і облаштують місце для поховання праху.

Планується, що львівський крематорій буде комунальний, але у мерії не виключають співпраці з інвесторами на різних етапах реалізації проекту. Над проектом крематорію працює спеціальна робоча група міськради.

Ідею про будівництво крематорію підтримує міська влада, позитивну позицію з цього приводу висловила церква та мешканці міста. Усі рішення, які дозволяють будівництво крематорію у Львові, мають погоджувати депутати ЛМР.

У вересні минулого року депутати ЛМР розглянули петицію про будівництво крематорію, однак не підтримали її під час голосування. А під час засідання 23 квітня цього року депутатська комісія інженерного господарства не погодила придбання в лізинг печей для майбутнього крематорію.

Зазначимо, що крематорії уже працюють в Одесі, Харкові та Києві.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/u_lvovi_ogolosyat_arhitekturniy_konkurs_na_budivnitstvo_krematoriyu_n1501317

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments