Субота, 22 Січня, 2022
додому Життя У Львові екстрено скликають засідання швидкого реагування | Кількість інфікованих зростає

У Львові екстрено скликають засідання швидкого реагування | Кількість інфікованих зростає

Львівська міська рада скликає термінове засідання Штабу швидкого реагування через найбільшу за минулі дні кількість виявлених хворих на Covid-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє міський голова Львова Андрій Садовий.

Твоє місто повідомляє, що за минулу добу у Львові та на Львівщині ПЛР-тести підтвердили діагноз коронавірусної хвороби 65-ти пацієнтам.

«Це найбільший результат на сьогодні по Україні. Збираємо штаб швидкого реагування. Подальші дії озвучимо після засідання штабу», – каже Андрій Садовий.

Додамо, за минулу добу лабораторії Львівщини зробили 315 ПЛР-тестів. Усього в області станом на ранок є 660 хворих на коронавірус і 18 летальних випадків.

Під час щоденного брифінгу МОЗ міністр Максим Степанов зазначив, що за минулу добу на Львівщині виявлено найбільше хворих.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_sklykayut_zasidannya_shtabu_shvydkogo_reaguvannya_cherez_rekordnu_kilkist_vyyavlenyh_hvoryh_na_covid19_109271.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments