Субота, 22 Січня, 2022
додому Львів У Львові дозволили проводити масові заходи | Які вимоги?

У Львові дозволили проводити масові заходи | Які вимоги?

заходи та події з дотриманням карантинних вимог. Про це повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко у себе на Фейсбуку.

Зокрема, на території, де відбувається подія, може бути не більше, ніж одна людина на 5 кв. метрів. Організатор заходу несе відповідальність за дотримання відстані між учасниками заходу не менше ніж 1,5 м.

За словами Андрія Москаленка, деталі напрацювання для організаторів подій планують презентувати цього тижня.

Водночас як повідомляє пресслужба ЛМР з посиланням на керівницю штабу з протидії коронаірусу Галину Слічну, останні два тижні спостерігають тенденцію до зменшення кількості людей, яких госпіталізують в лікарні.

«Продовж доби було проведено 607 ПЛР-аналізів, з яких 20%, тобто 124, є позитивними. З них 50 — місто Львів. Якщо аналізувати попередню добу, то в наші медичні заклади поступив 21 пацієнт», – каже вона.

Так,  спочатку обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, заходи і події, чи це в приміщенні, чи це на вулиці, можуть відбуватися з розрахунком 1 особа на 5 кв. метр. А вчора, 21 липня, міська комісія теж ухвалила відповідне рішення.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_dozvolyly_provodyty_masovi_zahody_ale_za_nyzky_umov_111590.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments