Неділя, 28 Листопада, 2021
додому Львів У Львові дозволять масові заходи | Але певні обмеження залишаться

У Львові дозволять масові заходи | Але певні обмеження залишаться

Деталі напрацювання для організаторів подій планують презентувати цього тижня.

заходи та події з дотриманням карантинних вимог. Про це повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко у себе на Фейсбуку. Пише tvoemisto.tv

Зокрема, на території, де відбувається подія, може бути не більше, ніж одна людина на 5 кв. метрів. Організатор заходу несе відповідальність за дотримання відстані між учасниками заходу не менше ніж 1,5 м.

За словами Андрія Москаленка, деталі напрацювання для організаторів подій планують презентувати цього тижня.

Водночас як повідомляє пресслужба ЛМР з посиланням на керівницю штабу з протидії коронавірусу Галину Слічну, останні два тижні спостерігають тенденцію до зменшення кількості людей, яких госпіталізують в лікарні.

«Продовж доби було проведено 607 ПЛР-аналізів, з яких 20%, тобто 124, є позитивними. З них 50 — місто Львів. Якщо аналізувати попередню добу, то в наші медичні заклади поступив 21 пацієнт», – каже вона.

Так,  спочатку обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, заходи і події, чи це в приміщенні, чи це на вулиці, можуть відбуватися з розрахунком 1 особа на 5 кв. метр. А вчора, 21 липня, міська комісія теж ухвалила відповідне рішення.

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_dozvolyly_provodyty_masovi_zahody_ale_za_nyzky_umov_111590.html

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments