Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Відео У Львівському Ботанічному саду квітнуть астільби | Що ж це за дивовижа?

У Львівському Ботанічному саду квітнуть астільби | Що ж це за дивовижа?

Львівський ботанічний сад не перестає дивувати – нині тут квітнуть астільби.

Астільба – представник роду трав’янистих багаторічників родини Ломикаменеві, що об’єднує за різними свідченнями від 18 до 40 видів. “А” – без, “стільбе” – блиск, тобто лорд Гамільтон, ботанік із Шотландії, котрий дав ім’я рослині, мав на увазі, що в астільби листя матове, тьмяне, без блиску. Про це пише Depo.Львів.

Родом астільба зі Східної Азії, Північної Америки та Японських островів. Росте в широколистяних лісах, на берегах струмків, у місцях, де влітку волого. В Європу з Японії астільбу наприкінці XVIII або на початку ХІХ століття привезли мисливці за дивовижними рослинами Карл Тунберг і фон Зібольд, і відтоді вона є фаворитом усіх тіньових садів.

Цвітіння астильби починається в липні і триває приблизно 10 тижнів. Ця рослина цвіте красиво й пишно, навіть, в густій тіні.

Відеопрогулянка у Ботанічному саду ЛНУ ім. Івана Франка. Колекція багаторічних трав'янистих рослин «Астільби»

Астільби зачаровують своєю красою кожного 😍Нехай і Вам подарують гарний настрій серед напруженого ритму щоденних справ.💙Продовжуємо серію відеопрогулянок у Ботанічний сад ЛНУ ім.І.Франка 🔹️ Розповідає Марія Могиляк, провідний спеціаліст Ботанічного саду, кандидат сільсько-господарських наук.

Posted by ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка on Wednesday, July 22, 2020

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.depo.ua/ukr/lviv/u-lvovi-zakvitli-astilbi-video-202007301194690

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments