Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів У Львівській ратуші облаштують душ за 750 тисяч гривень

У Львівській ратуші облаштують душ за 750 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Ратуша-сервіс» провело публічний тендер на облаштування душової кімнати просто в будівлі Ратуші. Про це пише Діло.

Згідно даних системи публічних закупівель Проззоро, 12 травня 2020 року ЛКП «Ратуша-сервіс» уклало договір з приватною компанією ТОВ «БК ЕРА» на суму 753 тисяч гривень.

За ці кошти компанія-переможець тендеру зобов’язана виконати поточний ремонт та облаштування душової кімнати у приміщенні Львівської мерії, на площі Ринок, 1.

За цей тендер змагалось 5 компаній, і фірма з найдорожчою пропозицією перемогла у цій закупівлі. У решти претендентів були негаразди з документами, повідомила «Ділу» в.о. директора ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз.

«Завершення робіт та запуск душової кімнати плануємо вже на кінець червня. Вона буде на першому поверсі і робимо її для працівників міської ради, вхід буде лише по картках. Зараз дуже багато наших працівників переходять на велосипеди, поки облаштовуємо одну чоловічу та одну жіночу кабінки з різними входами».

До речі, першим публічно задовольнив свої гігієнічні потреби у приміщенні львівської Ратуші теперішній радник мера – Олег Шмід.

Зробив він це у грудні 2002 року, будучи громадським активістом. У вбиральні на другому поверсі (неподалік кабінету тодішнього мера Львова – Любомира Буняка) чоловік роздягнувся, вмив своє тіло та почистив зуби, писало видання Поступ.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvivskij-ratushi-vstanovlyat-dush-za-750-tysyach-gryven/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments