П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львівщина У Львівській області працює зміїна ферма | Навіщо розводять змій?

У Львівській області працює зміїна ферма | Навіщо розводять змій?

У Львівській області фермерка першою в Україні почала розводити змій. Зміїне м’ясо зміцнює імунітет та дуже корисне для людей, які хворіють на туберкульоз, вважає власниця ферми Ірина Юськевич. Про це повідомляє Агроцентр, пише agronews.ua.

зміїна ферма

Близько 70 змій тримають на м’ясо, адже воно зміцнює імунітет та допомагає людям, хворим на туберкульоз.

змія

Змії ростуть 3 роки до “їстівного стану”. Їх годують свіжим мальком з рибних господарств та перепелиними яйцями. Кожна змія за тиждень з’їдає хоча б одну рибку, одне перепелине яйце, випиває 30 грамів молока.

“Страва зі змії буде дорогою – орієнтовно 3000-4000 грн за порцію. Однією змійкою можна нагодувати трьох осіб. Тому що це ж делікатес, ним не наїдаються, як варениками“, – повідомляє власниця ферми Ірина Юськевич.

Згодом на фермі планують розводити і отруйних плазунів. Схожі зміїні ферми розвиваються в Узбекистані, Казахстані та на Далекому Сході. Цих плазунів там вирощують не тільки заради м’яса, а й заради того, щоб отримати отруту для фармацевтики.

ферма

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://agronews.ua/news/na-lvivshchyni-fermery-zasnuvaly-zmiinu-fermu-na-m-iaso-ta-liky/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments