Субота, 17 Квітня, 2021
додому Львів У Львівській мерії обіцяють збільшення громадського транспорту

У Львівській мерії обіцяють збільшення громадського транспорту

Напередодні, 10 червня, під час карантинних рейдів у Львові моніторингові групи перевірили міський транспорт, де виявили деякі порушення. Про це пише VGorode.

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури Ірини Маруняк, в громадському транспорті виявили 27 людей без масок, а також 31 автобус, де були зайняті усі сидячі місця і пасажири стояли.

Відтак, у мерії обіцяють обговорити можливість збільшення кількості автобусів на певних маршрутах. Про які саме маршрути йдеться наразі не повідомили.

До слова, протягом 10 червня моніторингова група обстежила 170 об’єктів та склала 2 протоколи – по одному у Шевченківському (вулиця Величковського, 10) та Залізничному (вулиця Залізнична, 16) районах. Видали 28 попереджень, однак жодних закладів вчора не закрили.

Нагадаємо, карантинні рейди влаштовуватимуть й в наступні дні. До складу моніторингових груп ввійшли працівники райадміністрацій, працівники Держпродспоживслужби та правоохоронних органів. Розмір штрафу для порушників — від 17 до 34 тис. грн.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/transport_y_ynfrastruktura/a1119644-mriji-zdijsnjujutsja-v-meriji-obhovorjat-zbilshennja-kilkosti-avtobusiv-u-lvovi

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments