Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Життя У інфекційній лікарні Львова тестуватимуть ліки проти коронавірусу

У інфекційній лікарні Львова тестуватимуть ліки проти коронавірусу

У Львівській обласній інфекційній лікарні будуть тестувати український препарат проти коронавірусу. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав указ, який дозволяє клінічні випробування препарату «Біовен» на пацієнтах із підтвердженим коронавірусом.

Як повідомляє lviv.vgorode.ua відділення реанімації та інтенсивної терапії Львівської обласної інфекційної лікарні, яка визначена основною для прийому й лікування хворих на Covid-19, увійшло до переліку мед установ, які будуть використовувати цей препарат.

«Біовен» використовуватимуть як розчин для інфузій. Одна доза об’ємом 1 мл містить 0,1 г імунологічно активної білкової фракції імуноглобуліну.

«Біовен 10» створили на основі людського імуноглобуліну, містить 52% IgG1, 32% IgG2, 7% IgG3 и 4% IgG4. Його виробляє компанія «Біофарма Плазма». Імуноглобулін G – клас антитіл, що складають близько 75% усіх антитіл плазми крові людини. Найбільш ефективні проти вірусів, нейротоксинів, малярії тощо.

Нагадаємо, стрімінговий сервіс «Netflix» випустив перший епізод документального мінісеріалу про Covid-19 — «Coronavirus. Explained».

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1114847-u-lvivskij-infektsijnij-likarni-testuvatimut-preparat-proti-koronavirusu

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments