Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львівщина У Червонограді депутати проводять засідання на стадіоні

У Червонограді депутати проводять засідання на стадіоні

У середу, 29 квітня, депутати Червоноградської міськради провели засідання сесії на місцевому стадіоні «Шахтар». Провести сесію просто неба вирішили, щоб депутати могли дотримуватись соціальної дистанції під час карантину.

За даними zaxid.net, засідання сесії тривало приблизно 30 хвилин, у порядку денному депутатів було всього три питання: щодо співфінансування за програмою «Питна вода», скасування єдиного податку (І-ІІ групи) на термін карантину та про виділення коштів для медиків, які працюють з людьми, що мають підозру чи інфіковані коронавірусом.

Читайте також: Модернізації електротранспорту у Львові не буде | Міськрада не проголосувала

Загалом у міськраді є 38 депутатів, на засідання прийшли понад 20. Вони сиділи на трибуні стадіону через одне-два крісла одне від одного, таким чином дотримуючись соціальної дистанції. Президія була розташована під трибуною. Голосування відбувалось через електронну систему за допомогою планшетів.

депутати

Нагадаємо, що у Червонограді виявили п’ять підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Раніше на Covid-19 захворів місцевий священик УГКЦ, а храм закрили на карантин.

Станом на 29 квітня загалом на Львівщині виявили понад 400 інфікованих коронавірусом.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/chervonogradski_deputati_proveli_zasidannya_sesiyi_na_stadioni_n1501548

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments