Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Життя П'яний секс проти обкуреного: плюси і мінуси

П’яний секс проти обкуреного: плюси і мінуси

Алкогольне/наркотичне сп'яніння

Багато чого створено для покоління Міленіум, в тому сенсі, що ніколи раніше не було так легко отримати кайф так само, як  і переспати з кимось.

Насправді, Ви можете завантажити додаток, який введе вас в курс того, які види марихуани чудово підходять для занять сексом (і де їх купити), і тоді інший додаток (чи 50), які допоможуть Вам знайти анонімний секс.

Словами нашої найбільш впливової культорної ікони:

«Який прекрасний час, щоб відчути себе живим!»

На жаль, для безлічі Міленіумів зворотня сторона свідчить про те, що статевий акт в такому разі  може бути незграбним і в загальному неприємним, принаймі спочатку.

Часто, присутній страх бути засудженим за фетиш («як тобі Мій Маленький Поні?»), відчуття неспроможності («я присягаюсь, що цього не траплялось раніше!») чи невпевненість у досконалості власного тіла «то ти збираєшся залишити світло ввімкненим?!?».

Соцмедіа роздуває ці страхи, а вираження «вірусний» у цю пору пробуджує зовсім інший сексуальний страх, ніж колись у наших батьків.

Ваша низька продуктивність чи прості брудні подвиги можуть бути миттєво оприлюднені перед очима всього світу, і всі ми чудово знаємо, що вони в ганьбі знаходитимуться на просторах Інтернету, що більшість може підштовхнути шукати розраду у спиртному.

Фактично, згідно з опитуванням Іллінойського університету, 65% людей повідомили, що алкоголь та наркотики були часткою  їх нещодавніх зустрічей сексуального характеру. Крім того, 49% чоловіків та 38% жінок зазначили, що у них відбувався статевий акт в результаті їх сп’яніння.

Цікаво, що марихуана стає не лише соціально прийнятною, а й абсолютно законною у багатьох країнах, багато хто вживає марихуану  замість міцної  випивки, аби поліпшити або полегшити свій сексуальний досвід.

49% американців визнають, що  вживали марихуану принаймі раз протягом усього життя, і їх переганяють 67% американців, які  кожного разу дозволяють  собі насолоджуватись алкогольним напоєм по мінімуму.

Це змусило мене задуматись: Марихуана та випивка сприяють сексуальному збудженню?

Питання полягає в тому, який краще обрати варіант, коли йдеться про досягнення апогею вашого сексуального досвіду.

Переваги перебування у стані алкогольного сп’яніння: Якщо все жахливо, то у вас хоч знайдеться виправдання.

Слід бути відвертими: Таке  постійно трапляється у 60% випадків.


Переваги перебування у стані алкогольного сп’яніння: Він призводить до стосунків не довших, ніж на одну ніч.

А чи насправді це на користь?  Лише для деякий випадкових статевих зносин.


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Якщо все шикарно, то є змога отримати всі лаври.

Не кажучи про те, що у пам’яті залишаться  деталі. Усі стикались з тим, що погані часи змушують людей цінувати хороші, які включають інформацію про те, з ким вони пройшли!


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Марихуана змушує жінок відчувати себе вельми сексуальними.

Із прочитаних постів в Інтернеті та посилань на численні розмови дівчат (зі слів їх партнерів) можна зробити висновок, що марихуана змушує прекрасну половину людства відчувати себе надзвичайно сексуальними.

Це дозволяє  знизити інертність, спробувати щось нове і добре відноситись до свого тіла без відчуття післясвяткової депресії (ПСД) або осуджень наступного дня.


Недолік алкогольного сп’яніння: Оргазм не є настільки потужним, як «під кайфом».

Говорячи про оргазми, по крайній мірі, один кайф гарантовано. Алкоголь притуплює нервові закінчення, тим самим перетворює оргазм у чоловіків та  жінок на святий Грааль.

Жорсткий удар випивки.


Недолік алкогольного сп’яніння: Алкоголь розмиває лінії згоди.

Немає на меті щось комусь доводити серйозним тоном, просто це справді варте згадки.


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Секс “під кайфом” не брудний на відміну від сексу під дією спиртного.

Шанси на Вашу користь, аби не розрядити тілесні рідини у непідходящий момент.


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Існує багато схожих ТГК продуктів для експериментів.

Є такий вид, як Sexxpot, який спеціально розроблений для того, щоб покращити свій сексуальний досвід, — вже не згадуючи, продукцію  Foria’s ТГК – настояний лубрикант. О, марихуана.


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Ви однозначно в спромозі розсудливо приймати розумні рішення.

Правильним вибором буде достатня обізнаність в тому, що ви практикуєте безпечний статевий акт.


Переваги перебування у стані наркотичного сп’яніння: Відчуття ніби потіха триває довше.

Куріння сигарети з марихуаною спричинює відчуття уповільненого часу, таким чином, тривалість оргазму може здаватись довшою, ніж насправді.


Технічним нокаутом перемогу здобуває секс “під кайфом”!

Можна продовжувати днями, але все і так очевидно. Частіше найкращий сексуальний досвід трапляється під час наркотичного сп’яніння. Лише розвага, ніякого стресу – не кажучи, про похмілля.

Джерело

Most Popular

Recent Comments