Неділя, 29 Травня, 2022
додому Фото Цей майстер фотошопу зробить все, що ти попросиш. Проте...

Цей майстер фотошопу зробить все, що ти попросиш. Проте…

Джеймс Фрідман молодий графічний дизайнер з Лондона, Велика Британія. Його навички у фотошопі справді вражають, але це не вони зробили його таким популярним. Його унікальне почуття гумору в поєднанні зі справжнісіньким талантом це те, що змушує людей посміхатись.

Коли ніщо не може зіпсувати твою зачіску (або може…)

Це, мабуть, найсмішніше прохання, яке стало нашим найулюбленішим. Хороший друг Джеймса попросив його допомогти з редагуванням світлини аби зробити її ідеальною та показати нову зачіску у всій красі. Але результат був не таким як він очікував!

чудова зачіска

Хто замовляв ідеальне весільне фото?

Усі ми хочемо мати ідеальні весільні світлини. Ця пара попросила Джеймса прибрати машину з фото і залишити класичний задній фон. Проте, можна посперечатись, що наречена 100% не хотіла такого “розтягнутого” рішення.

весільна зйомка

Саме час аби вирівняти висоту.

Кожен фотограф має справу з висотою. Та що ж робити якщо фото вже зроблено? Ці три джентльмени хотіли бути одного зросту і нічого більше. І ось, що з цього вийшло.

випускники

У твоїй кишені щось є чи ти просто радий мене бачити?

Великі екрани це чудово, але на жаль вони не підходять для наших кишень так як це було раніше. Цей хлопець хотів забрати телефон з фото аби не справити неправильне враження. В будь-якому випадку, результат вражає!

чудова пара

Якщо тобі потрібно щось зробити, роби це особливим.

Ми усі бачили чимало фото, де люди стоять на певній відстані та під певним кутом аби зробити фото. Але що робити якщо все не зовсім так як ти собі планував? Джеймс майстерно виконав прохання та додав свого блискавичного гумору!

дівчина

Коли хочеш справити хороше враження.

Багато хто хоче виглядати на фото якнайкраще. Цей випускник коледжу хотів аби його машина виглядала дорожчою. Хто б міг подумати, що Джеймс здатен на таке.

випускник коледжу

Ангельські курячі крильця.

Важливо запам’ятати, що кожен раз, коли ти просиш Джеймса про допомогу, ти сильно ризикуєш. Результат може бути надзвичайно смішним. Справжнісінькі ангельські крила….!

красива дівчина

Ти ж не хочеш аби вони подумали щось не те, чи не так?

Ця дівчина хотіла відредагувати фото таким чином аби воно не виглядало так ніби вона запитує когось чи згоден він провести все своє життя з нею. В горі і радості, в хворобі і….. Джеймс не зміг пройти повз і допоміг.

дівчина на майданчикуОбличчя чудово пасує цьому тілу.

Нам не потрібно день за днем ходити до спортзалу та пітніти допоки отримаємо омріяні кубики. Якщо тобі раптом захотілось побачити себе з тілом давньогрецького бога, то ти завжди можеш попросити Джеймса про допомогу. Але це не завжди те чого ти чекаєш.

кубики

Вона змогла бути іншою.

Послухай, з твоїм обличчям все добре. Потрібні докази? Поглянь, що сталось, коли ця молода жінка попросила Джеймса змінити форму її обличчя. Просто запам’ятай, ти прекрасна така яка є,  а змінювати себе це справді погана ідея.

кругле обличчя

Коли ти хочеш справді епічне фото з гір.

Що робити якщо жінка на задньому фоні псує всю картину? Звісно ти можеш попросити майстра фотошопу якось змінити ситуацію і зробити фото більш захопливим. Але яким же буде результат?

гори

Він хотів бути вищим за батька, але не так…

Кожен хлопчик мріє вирости і стати таким же сильним і дорослим як його батько, а може й більшим. Мрія цього хлопця точно втілилась в життя. Та чи сподобається це його батькові?

батько і син

Всі ми колись хотіли здаватись старшими….

Усі ми хотіли здаватись дорослішими у підлітковому віці. Хоч би на рік чи півтора. Цей хлопчина отримав навіть більше аніж очікував. Цікаво чи сподобалась йому робота Джеймса.

батько і син

Не забувай закривати очі коли цілуєш!!

Це майже ідеальне фото. Є лише одна проблема: дівчина забула закрити очі. Але це легко виправити, чи не так? Джеймс, як завжди, у своєму стилі.

красива пара

Ця сяюча лисина не дає мені спокою..

Коли робиш фото з давніми друзями то останнім ділом звертаєш увагу на те чи не потрапила зайва персона вам у кадр. Але цей блиск… його ні з чим не сплутаєш. Яке ж рішення обрати?

три сестри

На основі: https://travelerdoor.com

Most Popular

Recent Comments