Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львівщина Трускавець опинився на межі банкрутства | Батяр

Трускавець опинився на межі банкрутства | Батяр

Днями голова Державного агентства з питань розвитку туризму Мар`яна Олеськів з робочим візитом відвідала Трускавець. Відбувся брифінг в Трускавецькій міській раді для представників всеукраїнських видань, в якому вона взяла участь.

Про це БАТЯR дізнався з офіційних заяв у Трускавецькій міській раді.

Під час зустрічі було сказано про те, що міський голова Андрія Кульчинського і представники санаторно-курортної сфери у спільному зверненні до Кабміну, попросили переглянути постанову про заборону в’їзду іноземців до України. Трускавець просить надати дозвіл приймати іноземних туристів, які прямують в Україну, щоб оздоровитися в санітарно-курортних закладах.

Під час брифінгу радник міського голови Трускавця Руслан Пристай зазначив, що це допоможе закладам вижити під час коронавірусної кризи і закладе хороший фундамент для туристичного потоку у 2021 році.

Постановою КМУ передбачено заборону на в’їзд іноземців в Україну до 28 вересня. Це рішення сильно вдарило по Трускавцю як курорту, в якому за останні роки сильно виросла кількість туристів з-за кордону. Де валова частина гостей була з Азербайджану, Польщі, Молдови, Ізраїлю, Казахстану та Білорусі. У зв’язку з пандемією багато туроператорів перенесли заїзди на серпень-вересень, а Постанова Кабміну зламала всі плани іноземних гостей. Через це курортне місто недоотримає значні фінанси.

Мар’яна Олеськів сказала, що обов’язково підніме це питання і спробує переконати Кабмін внести відповідні зміни в постанову.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Facebook залучить викладачів і студентів УКУ до спільних дослідницьких проєктів

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments