Субота, 22 Січня, 2022
додому Львів Трьох медиків львівської лікарні швидкої допомоги звинувачують у смерті пацієнтки

Трьох медиків львівської лікарні швидкої допомоги звинувачують у смерті пацієнтки

Львівські прокурори передали до суду справу щодо трьох лікарів, яких обвинувачують у смерті пацієнта. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Про це повідомляє Твоє Місто

Ідеться про двох завідувачів відділеннями та лікаря Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, які, за версією слідства, в період із 6 по 28 червня 2017 встановили неправильний діагноз жінці, що призвело до її смерті.

У прокуратурі кажуть, що пацієнтці не встановили та не ліквідували причину перитоніту (запалення очеревини) та призначили неправильне лікування, провели три операції, які не дали бажаного ефекту. Жінка померла від перитоніту, заочеревинного абсцесу та некрозу сигмоподібної кишки.

Дії медиків кваліфікували за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Досудове слідство наразі завершили. Обвинувальний акт перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді Львова.

Якщо провину лікарів доведуть, їм загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments