Неділя, 29 Травня, 2022
додому Життя Tinder. Чи реально зустріти там свою долю?

Tinder. Чи реально зустріти там свою долю?

Супертехнологічне майбутнє уже відображається в екранах наших смартфонів, потихеньку наближаючи нас до реалій серіалу “Чорне дзеркало”. Для тих хто забув, нагадую, у цій стрічці люди знайомились через онлайн додаток, який на 99,9% вираховує сумісність партнерів. Але чи можна уже сьогодні знайти свою половинку, просто заливши свої дані у такий додаток?

Наша гостя протягом року намагалась відшукати відповідь на це запитання у добре відомому усім додатку онлайн-знайомств Tinder.

Всім привіт! Мене звати Юля і я активний користувач Тіндера. Звучить так ніби це промова одного з учасників клубу залежних, але певною мірою так воно і є.

Отже, моя історія в цій мережі почалась декілька років назад. Мої подруги уже використовували цю штуку і я, наслухавшись всіляких потішних історій, також вирішила спробувати цю штуку. І так, я справді хотіла знайти когось для стосунків, а не для декількох вечорів.

І сталось так, що перший же хлопець якому я там написала і ми познайомились, став моїм бойфрендом.

пара на побаченні

Але життя далеко не казка – після довготривалих стосунків ми з ним розійшлись. Саме тоді мене й затягнуло в Tinder. Тому минулий рік став офіційним роком побачень, з яких я зробила багато висновків і хочу ними з Вами сьогодні поділитись.

Почну з того, що наміри людини можна дізнатись уже з того, яке місце зустрічі вона обирає.

Зазвичай запрошують на каву або на банальну прогулянку. Кіно – це уже програма другого побачення і там ти особливо сильно не розговоришся. Якщо ж покликали до клубу або на вечірку, то це прямий натяк на відсутність серйозних намірів. Радше, це свідчить про те,що людина просто шукає компаньйона аби піти на захід. Одного разу я і сама запросила хлопця на музичний фестиваль просто заради того аби не залишатись з ним наодинці, а просто придивитись збоку. Так що робіть висновки, якщо Вас запросили в компанію.

Одного разу було справді оригінально адже ми з хлопцем доповились про зустріч в центрі міста. Він одразу ж справив на мене гарне враження. Але тільки-но ми встигли познайомитись як він мене кудись повів, я запитала: “Куди ми йдемо?” – “Як це куди? На футбол”.

І ми справді пішли з його друзями на футбол. Більше ми не бачились.

футбольний матч

Профіль і реальність – доволі різні речі.

В мене вже була показова ситуація на рахунок цього твердження. Я познайомилась з хлопцем, який на момент зустрічі відпочивав в Іспанії. На його профілі було декілька фото, де не було видно обличчя і одне фото на стільці де він сидів заклавши ногу на ногу і в профіль. Підстави ніби не відчувалось, та й судячи з повідомлень він був досить цікавим хлопцем. Більше того він зі мною переписувався і навіть одного разу надіслав букет і дістав нам з подругою перепустки на один дуже крутий фестиваль про який я навіть не мріяла.

нічне місто

Коли він повернувся, то ми, ясне діло, домовились зустрітись. Він люб’язно погодився заїхати за мною, хоч і жив в іншій частині міста. А я вийшла в двір і не могла його знайти. Він мені сказав по телефону: “Я тут, поряд з вишневою машиною!”.

І тут я бачу хлопця, у якого ріст ледь дістає до мого плеча. Саме в цей момент виникає відчуття ( те саме, коли зустрічаєшся з хлопцями з Тіндеру, коли хочеться втекти, але ти вже його побачила, а він побачив тебе, і шляху назад нема). Я пішла вперед і вже думала як буду розповідати це все своїй подрузі, сидячи в неї на кухні. Загалом, я подумала, що ще не все втрачено і ми поїхали до центру. Але вся ця історія була надто монологічно нудною і я лиш думала як дожити до закінчення цього всього.

Інтуїція- головний помічник у “Тіндерленді”

Є така непояснювана штука: як тільки ти бачиш людину то одразу усвідомлюєш будеш ти з нею спілкуватись чи ні. Навіть якщо це хлопець твоєї мрії, то в деяких випадках, и одразу розумієш, що у вас немає майбутнього. Я намагалась себе переконати в іншому, але інтуїція мене не підводила.

Один з моїх, на перший погляд, ідеальних хлопців був красивим, багато подорожував і цікаво розповідав про свою роботу. Єдиний його мінус- це фото з голим торсом. А голий торс на аватарці – це завжди стосунки на одну ніч. Інтуїтивно я це розуміла, але розум казав, що він не може бути таким.

В чому ж була справа. Ми почали активно спілкуватись коли він був в Римі, а вживу жодного разу не бачились. І ось він приїхав і я якраз була в кіно. І (УВАГА!!!!) він одразу поїхав виводити тату з іменем колишньої дружини. Я сміялась на весь зал.

побачення біля моря

Всі зустрічі “одноразові”. Обережно: іноді з такими знайомими доведеться зустрітись ще раз.

Всі мої зустрічі, в основному, були на один раз. Лише з одним хлопцем ми зустрічались тричі. А потім він повернувся на навчання у США. Але всеж таки я змогла дізнатись багато цікавого про культуру США.  Як бачите, Тіндер може круто розширити ваш кругозір.

Трошки тіндерівського етикету. Якщо ви не сподобались одне одному то після фрази “Ну бувай, спишемось в Тіндері”. Якщо хлопець не сподобався-ігноруй повідомлення.

У повідомленні важко зрозуміти, що це за людина.

Якщо хлопець пише щось типу “Ти красива”, то ти думає “пффф, наступний”. А ось коли він вигадує щось цікавіше і звертає увагу на деталі це вже зовсім інша справа. Був випадок, коли я першою написала хлопцеві і виявилось, що він якраз проїздив повз закладу, у якому я була. Ми зустрілись, і коли я розповіла, що працюю стоматологом то він одразу почав розповідати про свою нову пломбу. Все закінчилось тим, що мені довелось оцінювати якість роботи його стоматалога. Консультація проблемних зубів це не те, на що я чекала від цієї зустрічі.

чаювання в кафе

Я зробила висновок, що люди дивні.

Я зробила висновок, що зрозуміти завчасно , який персонаж ховається за профілем ніяк неможливо. Маючи досвід одного побачення чи ста. Людина то дивне створіння.

Відверто. Чому Тіндер- це жахливо!

  • По-перше, щасливі люди в Тіндері не сидять. Це як велике місто в якому багато людей, а ти по суті сам-один.
  • По-друге, цей вибір-це ілюзія. Всі ці сторінки і повідомлення не дають розуміння,що за людина там ховається. Лайки, які покращують самооцінку-це теж ілюзія.засніжена ковзанка
  • До речі, хлопцям вигідно ставити лайки всім підряд. А вже потім вони обирають тих, хто більше подобається.
  • По-третє, останнім часом Тіндер дуже зіпсувався. Якщо раніше там було багато цікавих людей, то зараз він просто “опопсився”.
  • І головне, живе знайомство набагато краще – тепер я це розумію.

чоловік на вокзалі

Створено на основі: https://www.adme.ru/svoboda-avtorskie-kolonki/ya-v-techenie-goda-polzovalas-tinder-i-ponyala-naskolko-realno-vstretit-lyubov-v-internet-prilozhenii-1838915/

Most Popular

Recent Comments