П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Життя 10 заборонених законом речей, про які Ви ніколи б не здогадались

10 заборонених законом речей, про які Ви ніколи б не здогадались

Із дня в день наш і без того чудернацький світ стає все більше чудернацьким та незрозумілим… У певних країнах навіть введені закони, які, відверто кажучи, є доволі дивними. Деякі з них, що можуть для когось видатись за жарт, були розроблені для захисту людського життя. Від їжі до зачісок, заборони введені урядом просто вражають!!!

Пропонуємо до Вашої уваги топ 10 найдивніших заборон:

10.- Подорожі у часі в Китаї:

Не тільки подорожі у часі, а й усі телешоу, фільми і будь який інший вид медіа, що стосується цієї теми заборонені до показу на телебаченні, адже вони, на думку китайського уряду, неправильно зображають історію.

9.- Кетчуп у Франції:

Це одна із найбільш чудернацьких заборон, яка була введена урядом країни у зв’язку з збільшенням споживання цього соусу підлітками, що ніби-то заважало насолоджуватись смаками страв, саме тому у шкільних їдальнях у Франції він недозволений. Існує єдине виключення: при замовленні картоплі фрі Ви можете отримати невеличку порцію кетчупу.

8.- Покарання у Швеції:

Застосування фізичної сили в школах заборонене майже по всьому світу, але в Швеції навіть батьки не мають права “відшльопати” своїх дітей. Так, Швеція являється єдиною країною, де в сім’ях не дозволяється фізичне покарання дітей у будь-якому вигляді.

7.- Жувальна гумка в Сінгапурі:

Важко уявити наше життя сьогодні без жувальної гумки. Проте в 1992 році уряд Сінгапуру вимушений був вдатися до введення такої заборони через розпочату “епідемію”. Жувальні гумки були усюди: в ліфтах, під стільцями та столами, навіть на дверях метро, що спричиняло затримки у його русі, саме це і стало основною причиною виникнення такої заборони.

6.- Аватар у форматі 2D в Китаї:

Фільм Джеймса Кемерона “Аватар” розповідає про боротьбу народу із імпералізмом, саме тому уряду країни не дуже сподобалась ця тема. Так як у Китаї немає 3D кінотеатрів рішення було простим: заборонити фільм у форматі 2D. Ось так просто “вберегти” людей від перегляду “Аватара”.

5.- Mcdonalds в Болівії:

У Болівії люди відносяться до кухні приділяючи їй багато часу, вкладаючи багато турботи та любові, тому Mcdonalds просто не мав шансів на існування, так як одиниці харчувались у цьому закладі.

4.- Одяг жовтого кольору у Малайзії:

Усі речі: від взуття до капелюхів, від браслетів до приколок заборонено одягати, якщо вони є жовтими. У 2011 році уряд Малайзії ввів таку заборону у зв’язку з тим, що жовтий- колір опозиції. Таке нововведення можна назвати абсурдним, адже цей колір був “коронним” для Малайзії.

3.- День Валентина в Саудівській Аравії:

Уряд Саудівської Аравії вважає, що День Св. Валентина несе в собі ідею, яка суперечить ідеології ісламу, тому й червоний колір у цей день теж заборонений, так як він свідчить про святкування цього дня.

2.- Популярні на заході зачіски в Ірані:

Більшість ісламських держав вважає, що культура заходу є неправильною, тому уряд робить все можливе, щоб вберегти від її впливу людей всередині країни. Такі зачіски, як ірокез, маллет, “спайк” та навіть хвости заборонені в Ірані.

1.- Порно, у якому показують дівчат із маленькими грудьми в Австралії:

Згідно з Австралійською Атестаційною Комісією (ААК), жінки із першим розміром грудей не є жінками. Відповідно, якщо Вам до вподоби порно із дівчатами, які мають маленький об’єм бюсту, то Вам до вподоби дитяча порнографія. ААК вважає, що дівчина з першим розміром грудей не може бути повнолітньою. Проте, поки немає закону, який б забороняв перегляд такої порнографії ААК просто відсіює численні відео виключно через об’єм бюсту.

Most Popular

Recent Comments