Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Те, про що ми так мало говоримо

Те, про що ми так мало говоримо

Це “щось” робить нас ще більше вразливіше, ще більше закриває нас від самих же себе … Ми весь час кудись біжимо, щось робимо … для або заради когось, не довіряємо своїм почуттям, боїмося зупинитися, живемо минулим, сподіваємося на майбутнє і пропускаємо даний … справжніх нас самих.

Від того, що соромно, тривожно і страшно дуже складно звернути увагу на себе і зрозуміти, що за розчаруванням стоїть бажання ніжності й тепла. Не потрібно змінювати світ, досить прийняття свого місця в ньому. Не потрібно боятися своєї спонтанності – в ній вирують почуття. А зупинка призводить не до порожнечі, а до тиші, де можна відчути Любов.

tvarynky

Той, хто щирий зі своїм життям, той щаслива людина. Це життя з відчуттям власної потрібності. Забути про те, які ми повинні бути – це прийняти свою недосконалість. А це сміливо і щиро. І це наповнює наше життя енергією щастя.

Просочуйте себе щирістю кожен день і не бійтеся змінюватися … Забороняється заморожувати свої почуття страхом. І тоді кожен день буде в найкращому вбранні під назвою ЛЮБОВ.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Співавтор світу

попередня статтяУявіть, що Ви – безсмертний
наступна статтяДУХОВНА КРИЗА
Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments