П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львівщина Cитуація в Давидові контрольована | Обмеження скасували

Cитуація в Давидові контрольована | Обмеження скасували

Сільрада села Давидів, що поблизу Львова, вирішила пом’якшити карантинні заходи у селі, попри те, що в селі підтверджено коронавірус у 23 хворих. Зокрема, у неділю, 3 травня, скасували обмеження на в’їзд/виїзд у населений пункт для приватного транспорту, які були запроваджені у середу, 29 квітня, у зв’язку зі спалахом коронавірусу. Відповідне рішення прийняв місцевий штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, запевнивши, що ситуація контрольована.

За даними zaxid.net, як зазначається у повідомлені Давидівської ОТГ, станом на 3 травня «встановлено, що всі особи із числа контактних дотримуються самоізоляції, ознак респіраторного захворювання у них не виявлено». Місцеві медики з’ясували це, провівши телефонне опитування близько тисячі мешканців громади.

«Враховуючи контрольовану епідситуацію та належне виконання усіх доручень та розпоряджень обласного та місцевого рівнів прийнято рішення щодо скасування режиму обмеження в’їзду та виїзду в село Давидів приватного транспорту та продовження виконання інших протиепідемічних заходів прийнятих попереднім засіданням штабу», – сказано у повідомленні.

Водночас, сьогоднішнім рішенням продовжили інші посилені заходи щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Жителям, які перебувають на самоізоляції або мають ознаки респіраторного захворювання проводитимуть тестування на Covid-19. У селі продовжать працювати патрулі, які слідкують за дотриманням мешканцями карантину.

Нагадаємо, 29 квітня обласний штаб прийняв рішення про ізоляцію села Давидів Пустомитівського району. Тоді у селі було зафіксовано 20 хворих на коронавірус та понад 100 контактних осіб. Було обмежено в’їзд та виїзд приватного транспорту та встановлено блокпости. Цим же рішенням у селі запровадили обмежувальні заходи щодо пересування та перебування людей у громадських місцях. Станом на 2 травня у 23 мешканців Давидова було підтверджено коронавірус.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/mistseva_vlada_skasuvala_obmezhennya_na_vyizdviyizd_z_davidova_n1501744

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments