Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Життя Святкувала закінчення карантину і зірвалась з обриву | Знімок виявився фатальним

Святкувала закінчення карантину і зірвалась з обриву | Знімок виявився фатальним

У Туреччині жінка відсвяткувала закінчення карантину знімками біля обриву і розбилася на смерть. Про це повідомляє видання Mirror.

Як повідомляє ukrrain.com 31-річна уродженка Казахстану Олеся Суспіцина, яка протягом останніх п’яти років працювала гідом в Антальї, вирішила поїхати до водоспаду, тільки-но дізнавшись, що місцевий уряд зняв деякі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу. Під час фотосесії вона зірвалася з висоти 115 футів (більше 35 метрів). Все це відбулося на очах у її подруги.водоспадУточнюється, що Суспіцина перелізла через захисну огорожу. Під час позування вона посковзнулася на траві і впала з обриву. Пізніше рятувальники виявили її тіло у воді і витягли його. Турецька поліція назвала те, що трапилося, нещасним випадком.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/zhinka_vidsvyatkuvala_zakinchennya_karantinu_znimkami_bilya_obrivu_i_rozbilasya_na_smert.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments