Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львів Стало відомо які зміни чекають вулицю Пекарську | Комфорт для всіх

Стало відомо які зміни чекають вулицю Пекарську | Комфорт для всіх

На початку вересня у Львові стартували роботи з ремонту вулиці Пекарської. Проєкт реконструкції розробило комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку. Вартість робіт — 109,4 мільйона гривень. Пише lviv.vgorode.ua

Відповідно до проєкту на Пекарській передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення та влаштування благоустрою території.

У межах реконструкції Пекарської зрубають деякі дерева. Однак не через потребу вивільнення простору, а тому, що вони є аварійними.

“Ми робили експертизу разом з управлінням екології. Під видалення потрапляють лише аварійні дерева. Так, зрізається у нас 38 дерев. Але насаджується 43 нових дерева”, — пояснив ерівник підприємства “Інститут просторового розвитку” Олег Шмід.

За його словами, вулиця має бути зручна для всіх її учасників — для пішоходів, для водіїв автомобілів, для роверистів.

“І ми повинні пам’ятати, що це є студентська вулиця, бо тут розташовано поруч один з одним два виші – Ветеринарна академія і Медичний університет. І також для туристів, які відвідують Музей „Личаківський цвинтар”, це є дуже важлива вулиця”, — розповів Шмід.

Нагадаємо, перші осінні вихідні у Львові містяни вирішили провести пізнавально, та оскільки багато кому «прийшла до голови» одна й та ж ідея – на проспекті Шевченка утворилась довжелезна черга.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Між Рясне-1 і Рясне-2 буде болотяний парк | Батяр

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments