Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Справжня розкіш - це жити так, як тобі зручно

Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно

Розкіш – це не машини, не ресторани й не дорогий одяг. Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно. У зручних черевиках. В тих речах, які тобі подобаються, або в яких зручно. Їсти їжу, яка подобається, дружити, з ким тепло, бути разом з коханою людиною, а не з відчуттям боргу.

Навчитися відмовлятися від непотрібного. Від того, що себе вичерпало. Зносилося. І берегти те, що подобається. 5-річна донька моєї подруги все своє маленьке життя ходить в гості тільки зі своєю ложкою. Вона може собі дозволити розкіш їсти тією ложкою, яка їй подобається. Її мама дуже соромиться, кожен раз намагається виправдатися. А я став брати з собою на пікніки своє власне столове наряддя й посуд, тому що не люблю їсти з пластику. І мені плювати, що про це думають інші.

Розкішне життя – це не «адже ти цього вартий». Це про те, що ця річ гідна вас. Чашка, подарована сестричкою. Пиріг за маминим рецептом. Поцілунок коханої людини. Цікаві книги. Гарні фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ти вибрав сам.

А ще розкішне життя – це не зжирати себе, коли щось йде не так. Шкарпетки можуть порватися. Власноруч приготовлена їжа може вийти не смачною. Друзі можуть не захотіти дивитися футбольний матч. Кохана людина може піти. Ти можеш не отримати підвищення на роботі. Може трапитися все що завгодно. Якщо у тебе щось не виходить, це ніяк не впливає на твою цінність. Це означає, що просто зараз все йде не так, як ти хочеш.

smaylyky

Розкішне життя – це мати можливість вибору. Штопати порвані шкарпетки, або купити нові. Викинути їжу і замовити суші або намагатися приготувати ще раз. Подивитися футбол одному, або піти з друзями в бар. Відпустити або боротися. Шукати нову роботу або переглядати свої цілі на старій.

Розкішне життя – це жити за своїми правилами. Йти до своїх цілей. Чи не шукати виправдання. Не бути зручним. Не виправдовуватися за свій вибір, свої мрії, свої інтереси.
Говорити: «Зі мною так не можна».
І говорити: «Мені це можна».

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Не втрачайте можливості | Історія, яка змінить ваше життя

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments