Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Спокуса - це банальна крадіжка в різному ступені.

Спокуса – це банальна крадіжка в різному ступені.

Ловіть себе на перших думках, які зароджуються при ваших відчуттях, вірніше – як розум їх інтерпретує для подальших дій, щоб зрозуміти та усвідомити, навчитися приймати для себе чіткі рішення – варто щось робити чи ні, щоб не накидати на себе нові зашморги й небажані наслідки з якими доведеться розбиратися в будь-якому випадку. Адже все це злодійство в першу чергу у себе самого.

Всі ці ситуації що перевіряють, які призводять вас до подібних думок ретельно сплановані Простором для нашого навчання і моделюються різними видами енергій. Необхідно бути вдячним за те, що все навколо збудовано для нас таким чином, що ви зможете, як легко знайти себе, так і легко потрапити в круговорот чергових нескінченних випробувань, що ваблять своїми ілюзіями – обікрасти себе самого, підірвати свою ж довіру в першу чергу до себе і навколишніх і свій порятунок і звільнення в цьому втіленні…

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Ми закохуємося в тих, з ким приречені…

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments