Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Співавтор світу

Співавтор світу

У кожного є свій Бог, але не кожен бачить Бога в собі. Ми молимося, просимо вибачення, просимо, дякуємо, запитуємо, шукаємо відповіді … Все це зовнішнє. Чим більше ми в пошуку відповідей, спокою, щастя, тиші через зовнішній світ, то на якусь мить начебто і полегшало, але далі й питань, і претензій більше разом зі зростанням розбіжностей. Відчуття, – як в клітці зі стінами, що стискаються від кожного руху. Хочемо звільнення, а за інерцією, навпаки, все ускладнюємо.

Справжня свобода в простоті. У такій простоті, яка мимо думок, якими б вони правильними здавалися, вони все одно не наші. Це повний розворот в себе. Це вийти з розуміння і почати відчувати … поступово, не поспішаючи. Почуття – причина всього. Коли ми ускладнюємо, перестаємо відчувати, в цьому немає ніякої божественності, відповідно, любові. Загальний сценарій гри наростає, але якість її знижується – починаються страждання, нескінченні питання і розчарування.
Відчути власну реальність через стан повного захоплення і задоволення – це побачити Бога в собі. Так по суті й виходить, що наші переважні стану і формують сприйняття того, що відбувається навколо нас. Якщо через “зовнішнє”, то повноцінно прожити щасливе життя практично нереально. І, навпаки, якщо “зсередини”, то якість життя зовсім інше. Все працює.

bezstrashnist

Беручи себе такими, як є, з визнанням своєї потворності й краси без осуду і з прощенням самих себе, ми стаємо співавторами світу з любов’ю без умов добре або погано до себе та інших. Різниця потенціалів “зовнішнього” і “внутрішнього” зводитися до нуля, і тоді настає захоплення цією реальністю. Так відчиняються двері до персональної божественності, а ми й є головний і єдиний ключ.

І, якщо хоч одна людина відкриє свої двері, то його захоплення буде безперешкодно проникати в серця інших і допоможе на своєму прикладі відкритися іншим і стати співавторами Єдиного.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Як вибрати дружину на все життя?

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments