П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львівщина Сокаль, Стебник, Стрий і Кам'янка-Бузьк почнуть приймати хворих на COVID-19

Сокаль, Стебник, Стрий і Кам’янка-Бузьк почнуть приймати хворих на COVID-19

Як повідомляє westnews.info у зв’язку з збільшенням кількості госпіталізацій пацієнтів з підозрою на COVID-19 та деякий ріст випадків виявлення інфікування, 16 травня 2020 року прийнято рішення залучення чотирьох лікарень другої лінії до прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Відтак, до лікування хворих з коронавірусною інфекцією долучились Кам’янко-Бузька центральна районна лікарня, Сокальська центральна районна лікарня, Стебницька та Стрийська міські лікарні.

“У медичних закладах першої лінії, які зараз надають медичну допомогу хворим з COVID-19, є місця для госпіталізації, проте ми мусимо мати резерв для прийому хворих з важким перебігом захворювання”, – уточнив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://westnews.info/news/Likarnyam-u-Sokali-Stebniku-Striyu-i-Kamyanci-Buzki-budut-prijmati-xvorix-na-COVID-19.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments