Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львів Скандал у Львівській опері | Роздали премій на сотні тисяч гривень

Скандал у Львівській опері | Роздали премій на сотні тисяч гривень

У Львівській опері вважають, що висновки, зроблені фахівцями Західного офісу Держаудитслужби за результатами аудиту, не відповідають реальній ситуації в театрі та є необґрунтованими. Про це йдеться у заяві театру. пише tvoemisto.tv

Аудитори перевіряли діяльність театру за період із 1 січня 2017 року до 31 березня 2020 року. У театрі кажуть, що це була повторна перевірка. Під час першої аудитори за період із січня по березень 2017 року виявили незаконні видатки на виплату премій попереднім керівництвом театру в загальній сумі 507,4 тис. грн, утім ці витрати у театрі заперечують.

«Щодо виявлених “незаконних” видатків на виплату працівникам Театру доплат за розширену зону обслуговування та збільшення обсягу робіт в загальній сумі 906,7 тис. грн., зазначимо таке. Вказане питання неодноразово перевірялося різними контролюючими органами, зокрема працівниками Держаудитслужби, однак жодних порушень щодо виплати працівникам Театру доплат за розширену зону обслуговування та збільшення обсягу робіт не було встановлено», – вважають у театрі й додають, що аудиторський звіт та Акт ревізії окремих питань містять хибну інформацію стосовно діяльності закладу, що може негативно вплинути на подальшу роботу Львівської національної опери.

Додамо, що Держаудитслужба вимагає у гендиректора театру Василя Вовкуна усунути порушення, а матеріали ревізії аудитори передали в НАБУ. Водночас у театрі кажуть, що за минули рік тут отримали рекордні прибутки від оренди та організації заходів. таким чином театр зміг сам на себе заробляти.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Принеси порожню пляшку і отримай нагороду! | У Львові з’являться фандомати

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments