Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Шукайте своїх людей | Потрібно тільки підняти голову

Шукайте своїх людей | Потрібно тільки підняти голову

Шукайте людей пристрасних, сильних, щасливих … Вони як зірки, поки голову не піднімеш – не побачиш. А коли потонеш очима в зоряному молоці – розумієш, що їх безліч. Шукайте своїх людей. Їм також страшно і боляче. У них теж бувають чорні дні, помилки та зриви. Але вони готові йти крізь страх, вони впливають на хід речей, задають темп життя. Вони в чомусь краще, в чомусь гірше. Вони не заздрять і не скаржаться. Вони з вдячністю зустрічають подарунки долі й люблять себе за те, що удача їм посміхається.

Шукайте вірних і чесних. Які не будуть ховати злість і сльози за лицемірством і усмішкою. Вони кажуть, що думають. Нехай іноді неприємно, нехай іноді прямо в серце. Зате чесно. Не зі зла, а від любові. Які радіють щиро, сміються голосно і вільно, мелодійно і заразно. Які не приховують і не соромляться своїх веселощів.

tvarynky

Шукайте тих, кого можна буде любити вічно. Шукайте тих, хто стоїть і чекає вашої любові. З якими ви зіллєте два озера і вийде море. Шукайте тих, в кому багато життя. Шукайте дзвінких і соковитих, з гумором і зморшками. Шукайте в парках і на сценах, сумних і веселих, маленьких, і великих. Вони трохи діти, вони йдуть по життю з вірою в добро, але бачать все, звичайно, і чорне і біле, але живуть заради жовтого, червоного, блакитного … Шукайте їх. Потрібно тільки підняти голову.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Страх ще нікому і нічим не допоміг

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments