П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Діти Школи Львівщини перейдуть на дистанційне навчання? | Батяр

Школи Львівщини перейдуть на дистанційне навчання? | Батяр

В. О міністра освіти й науки України, наполегливо, попросив перевести учнів на дистанційне навчання.

Про це БАТЯR дізнався із заяви міністра у Telegram.

Посадовець закликав органи місцевої влади розпочати навчання у дистанційній формі, терміном на 14 днів, оскільки в країні розпочався масштабний спалах коронавірусу.

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей.

Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО.

Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Ці виклики намагається долати весь світ. Найголовніше для нас зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей», – заявив очільник міністерства.

Зазначимо, що у Львові більше ніж 20 навчальних закладів частково, або повністю, перебувають на самоізоляції.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Під Львовом сталась жахлива автотроща, одна людина померла | Батяр

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments