Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Львів Що робити аби вберегтись від блискавки? | Важливі поради для кожного

Що робити аби вберегтись від блискавки? | Важливі поради для кожного

На найближчі дні синоптики обіцяють у Львові грозу та шквали. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології. Як не стати жертвою блискавки, дізнався VG Львів.

“Під час грози потрібно уникати відкритої місцевості та води, бо вода — відмінний провідник струму, а блискавка, як правило, б’є по найвищому об’єкту на своєму шляху. Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті — сховайтеся у магазини, під’їзд тощо. Не страшно, якщо ви перебуваєте в автомобілі, тільки закрийте вікна. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них — дуби, тополі, сосни”, —розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради Віктор Іваніцький.

Додамо, про усі надзвичайні випадки, які можуть виникнути через негоду, інформувати “Гарячу лінію міста” за тел. 15-80 для оперативного реагування відповідних служб.

Нагадаємо, 13 червня на Львівщині від удару блискавки загинув 16-річний хлопець. За кілька днів, під час грози блискавка влучила в 37-річну жінку. 11 липня внаслідок удару блискавки постраждала дівчина.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/397287-laifkhak-yak-ne-staty-zhertvoui-blyskavky

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments